Preloader
İç mekanlara sanat dokunuşu: Me'va Cam Dekorasyon
Çalışma Saatlerimiz : Pzt - Cum (09:00 - 17:00)

Telefon:

0501 349 26 61

E-Posta:

info@mevacam.com

Adres

Hürriyet Mah. Kurşun Sok. No:7/B
Sıkça Sorulan Sorular

En çok sorulan soruları sizler için cevapladık.

Cam bölme, iç mekanlarda alanları farklı bölmek ve böylece işlevsel alanlar oluşturmak için kullanılan şeffaf cam panellerden oluşan bir yapıdır. Avantajları arasında doğal ışık geçişi sağlaması, mekanlara ferahlık katması, modern ve şık bir görünüm sunması, ses yalıtımı yapabilmesi ve kolay monte edilebilmesi bulunmaktadır.

Ofis bölme sistemleri seçerken şu faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir: Ofisinizdeki alanın kullanım amacı ve ihtiyacınız olan bölme türü (cam, ahşap, alüminyum vb.). Ses yalıtımı gereksinimi. Şeffaflık düzeyi ve gizlilik ihtiyacı. Montaj kolaylığı ve esneklik. Bütçeniz.

Cam kapılar, iç mekanlarda şık bir görünüm sağlamakla birlikte, aynı zamanda mekanlara ferahlık ve açıklık katarlar. Doğal ışığın geçişini kolaylaştırarak enerji tasarrufu sağlarlar ve mekanlarda daha aydınlık bir atmosfer yaratırlar. Ayrıca, cam kapılar modern ve zarif bir estetik sunarlar ve mekanlara genişlik hissi verirler.

Evet, cam bölme ve cam kapılar ses yalıtımı sağlayabilir. Özellikle kalın cam paneller ve uygun conta sistemleri kullanılarak ses yalıtımı performansı artırılabilir. Ses yalıtımı gerektiren ortamlarda, uygun cam türü ve kalınlığı seçimi önemlidir.

Cam bölme ve cam kapıların temizliği için genellikle cam temizleyici sprey veya sabunlu su kullanabilirsiniz. Mikrofiber bez veya yumuşak bir bez kullanarak cam yüzeylerini nazikçe silin. Aşındırıcı ve kesici maddelerden kaçının, çünkü cam yüzeylerine zarar verebilirler.